Twój unikatowy e-sklep

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało oryginalne oprogramowanie, które jest łatwe w obsłudze, ale równocześnie pełne przydatnych funkcji. Wszystko dlatego, by dostarczyć naszym partnerom i ich klientom świadczenia na najwyższym poziomie. Otworzenie e-sklepu na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do narzędzi dopasowanych do różnorodnych oczekiwań osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, także do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez potrzeby zawierania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to tylko część oferowanych przez nas usług.

Według prowadzonych przez nas statystyk, korzystanie z opracowanych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia kilka godzin pracy dziennie. Nasi eksperci regularnie pracują nad aktualizacjami, abyś jako nasz partner mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując przy tym maksimum czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci wybrać korzystny plan, dopasowany do Twoich potrzeb. Ponadto masz okazję sprawdzenia naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Zobacz, że używanie jej jest rzeczywiście proste i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając e-sklep na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to doskonały pomysł, gdy jesteś miłośnikiem czegoś i chcesz połączyć ulubione zajęcie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To korzystne rozwiązanie, jeśli planujesz dorobić do wynagrodzenia, ale także sprawdzić pomysł na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie przyjęty przez konsumentów. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, aby uzyskać więcej informacji.